Депутати от БСП нахлуха в сградата на областната администрация в София, за да се срещнат с Вяра Тодева заради демонтажа на ПСА.
Полиция охранява сграда на ул. "Алабин".
Депутатите Иван Ченчев, Борислав Гуцанов, Христо Проданов, Георги Гьоков, Смиляна Нитова и Ирена Анастасова искаха среща с Тодева.
Тя обаче е отказала да ги приеме и се е заключила в кабинета си, твърдят от БСП, които иската оставката на Вяра Тодева.
Винаги са добре дошли депутатите на среща с областния управител. Могат да си запишат час, когато им е удобно, и да заповядат, заяви Любомил Иванов от кабинета на областния управител.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-5103
13
15.12 2023 в 13:51
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
2471
12
15.12 2023 в 09:47
Червените дупетати нахлули при областната, за да искат от нея обяснения и/или извинения!!!
Няма ли тояга за тия: на зла кучка, зъл прът!
12392
11
15.12 2023 в 02:06
3005
10
14.12 2023 в 20:40
5065
9
14.12 2023 в 17:50
Приемно време на областния управител за граждани: всяка сряда от 10:00 до 12:00 ч., след предварително записан час и заявен регистрационен номер на преписката, на тел. 02/907 1742
Ти влизаш ли в МОЛ-а, когато е затворен?
5065
8
14.12 2023 в 17:03
1170
7
14.12 2023 в 16:46
А най-ранните свободни часове се падат ден-два след планирания край на демонтажа, нали? :)
12392
6
14.12 2023 в 16:43
-1243
5
14.12 2023 в 16:42
2985
4
14.12 2023 в 16:30
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му