Депутатът от ГЕРБ и бивш икономически министър Делян Добрев разбуни духовете в мрежата с предизвикателен коментар, че по време на управлението на Росен Желязков в България не е имало инфлация.
"По време на кабинета Желязков цените не мръднаха! Да видим сега при хаоса, предизвикан от революционерите Асен Василев и Мирчев...", написа във фейсбук Добрев.
Коментарът му идва в момент, когато от месеци тревога номер едно на гражданите са покачващите се цени - до степен, че държавата трябваше да приеме специален закон, непозволяващ спекулативното им вдигане при приема в еврозоната.
"Цените растяха по-бързо от гъбите", "Изглежда сте скарани с математиката", "В различни магазини пазаруваме" - отговарят му гневни потребители.
Има и подкрепящи - например образователният министър в оставка Красимир Вълчев и още близо 700 души са харесали публикацията.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6789
10
16.12 2025 в 10:06
Сигурно затова твоят покровител, шиши, тръгна да прави народни магазини...
2800
9
15.12 2025 в 17:52
2630
8
15.12 2025 в 14:52
23485
7
15.12 2025 в 14:39
3656
6
15.12 2025 в 14:21
4005
5
15.12 2025 в 14:14
5070
4
15.12 2025 в 13:29
Инфлацията към края на ноември е 5.2 % !!!
-1243
3
15.12 2025 в 13:19
1915
2
15.12 2025 в 13:09
7243
1
15.12 2025 в 13:02
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия