Делян Добрев: По време на кабинета ''Желязков'' цените не мръднаха

OFFNews 15 December 2025 в 12:58 7277 10
Делян Добрев

Снимка БГНЕС

Делян Добрев

Депутатът от ГЕРБ и бивш икономически министър Делян Добрев разбуни духовете в мрежата с предизвикателен коментар, че по време на управлението на Росен Желязков в България не е имало инфлация.

"По време на кабинета Желязков цените не мръднаха! Да видим сега при хаоса, предизвикан от революционерите Асен Василев и Мирчев...", написа във фейсбук Добрев.

Коментарът му идва в момент, когато от месеци тревога номер едно на гражданите са покачващите се цени - до степен, че държавата трябваше да приеме специален закон, непозволяващ спекулативното им вдигане при приема в еврозоната.

"Цените растяха по-бързо от гъбите", "Изглежда сте скарани с математиката", "В различни магазини пазаруваме" - отговарят му гневни потребители.

Има и подкрепящи - например образователният министър в оставка Красимир Вълчев и още близо 700 души са харесали публикацията.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    6789

    10

    GB

    16.12 2025 в 10:06

    "По време на кабинета Желязков цените не мръднаха!"

    Сигурно затова твоят покровител, шиши, тръгна да прави народни магазини...

    2800

    9

    Юда

    15.12 2025 в 17:52

    Седни на мина, цървул смръдлив

    2630

    8

    kokoto

    15.12 2025 в 14:52

    под храна има впредвид алкохола

    23485

    7

    мнение от IP

    15.12 2025 в 14:39

    Делян Добрев пазарувал ли е последната година?

    3656

    6

    Putyo

    15.12 2025 в 14:21

    И мозъците на макаците не са мръднали въобще :(

    4005

    5

    Niko Kolev

    15.12 2025 в 14:14

    ДелЮ Фактурата пак лъже матр'яла.

    5070

    4

    Муню

    15.12 2025 в 13:29

    Дебил.
    Инфлацията към края на ноември е 5.2 % !!!

    -1243

    3

    Октим

    15.12 2025 в 13:19

    Така ли, тъпо селско говедо? А кой кабинет управляваше когато беше решено, че от Новата 2026 година ще бъде въведено еврото и ненаплюскалите се като вас престъпници започнаха моментално с ненормалното увеличение на цените, което продължава и до днес???

    1915

    2

    Петрак

    15.12 2025 в 13:09

    Бля бля. Само не разбрахме защо не понижихте горивата с 1 лев след като твърдеше че Асен го прибирали.

    7243

    1

    Пакоджет

    15.12 2025 в 13:02

    Хаскьой каун.
     
    X

    Българското оръжие за Украйна