Николай Колев - Босия прекратява гладната си стачка, обяви той в блога си.
"Вместо да постъпят умно и далновидно и да освободят лицето Ивайло Московски преди да възникнат такива сериозни протести и усложнения за властта, те се заинатиха като подпийнали селски ергени, когато си мерят... Така или иначе те избраха ролята на Бай Ганьо от вица с пиратите", написа Босия.
"Битката продължава! Поръчах си първия чай с малко медец.
Оттук-нататък продължаваме да разчистваме МТИТС от престъпниците и да разтурим това престъпно Народно събрание!", обяви гладувалият 81 дни Николай Колев - Босия.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11109
2
31.08 2018 в 18:17
Лесно е да се издигат лозунги из новинарските сайтове,
но когато стане време за реална подкрепа . . .никакви ви няма !
Последният случай когато Босия потърси подкрепа от населението
в блога си, в който пожела да се изправи с/у депутатите от Народното
събрание, над 300 хубостника като теб заявиха че ще дойдат сутринта
на другия ден !
Но човека след като отиде там на място сутринта не откри
нито един от тези посерковци пред Народното Събрание !?
16434
1
31.08 2018 в 14:19
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов