Премиерът Бойко Борисов очаква в края на мандата на правителството доходите на българите да се повишат с 50%.
Прогнозата си Борисов направи пред журналисти в Малко Търново, където инспектираше състоянието на границата.
Сутринта като идвах, на 15 километра от Бургас вече все едно се кара по "Цариградско" – с 60/70 километра, двете ленти пълни, кола след кола. Което пък от друга страна ме радва. Означава, че действително, не само на книга – както някои казват – доходите се вдигат. Мисля, че в края на мандата ни ще бъдат поне с 50%. При тоя ръст на икономиката, заяви премиерът.
Министър-председателят коментира също така, че България е на практика единствената неуязвима страна от мигранти до този момент.
Българският вариант, който приложихме, работи добре и се надявам и в Европа да го споделят, каза Борисов след инспекцията на състоянието на границата.
























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
23158
7
06.08 2018 в 12:48
10900
5
05.08 2018 в 15:04
23485
4
05.08 2018 в 09:02
19234
3
04.08 2018 в 23:45
:))
16434
2
04.08 2018 в 22:41
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Илияна Йотова: Договорът с Боташ можеше да е в полза на България, но политическите конфликти го провалиха
Петър Витанов, ПБ: България няма да подкрепя санкции, които вредят повече на Европа, отколкото на Русия
523 млн. лв. стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Илияна Йотова: Договорът с Боташ можеше да е в полза на България, но политическите конфликти го провалиха