Убеден съм какво ще е решението на Конституционния съд. Макар че винаги съм казвал, че не коментирам решения на съда. Като видях състава - ще имаме още една партия в парламента, заяви лидерът на ГЕРБ-СДС Бойко Борисов.
„Какво съм виновен аз, че в кметствата са изчезвали чували? Прокуратурата и ДАНС трябва да разследват това. Къде са отишли тези бюлетини? Кой е отключил стаята? Нали в комисиите по места има хора от всички партии? После на МЕЧ и на ПП-ДБ аз съм им виновен... С кое? Не мога да разбера защо трябва да съм виновен на всеки несретник.
Липсват бюлетини в столичния район "Триадица", който е с кмет на ПП-ДБ. Подписвали са се под протоколи, съхранявани в кметства на ПП-ДБ и изведнъж се оказват празни. Това не мога да си го обясня", каза Борисов.
Относно подкрепата на "ДПС-Ново начало" за бюджета лидерът на ГЕРБ-СДС обясни, че той е щял да мине и само с гласовете на коалиционните партньори.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3060
4
13.03 2025 в 15:33
Цирк държава...
24468
3
13.03 2025 в 13:38
Щедър чак
-3600
2
13.03 2025 в 13:18
Сега му било трудно да разбере ... нещо си ...
А това , че разбива София , блокира проектите , сее раздор в общината за да пречи с хекимяните си ..... и това не разбира , кой го причинява !
Хаосът е хранителната среда на тази Мутра , която сякаш пада от небето ....нито знае , нито познава ..... другите са виновни !
Ще кажеш простакът е чист като новородено , само дето има шкембе и тлъст задник !
Ама то и за дебелият му задник , пак ПП са виновни !
47
1
13.03 2025 в 13:15
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Гроздето е кисело: Според Мицкоски ЕС не е готов за Македония
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Гроздето е кисело: Според Мицкоски ЕС не е готов за Македония