Борисов: С Турция само дипломация, не ни трябват лагери за мигранти

Ако са мъже иди-дойди, ами ако нахвърлят на оградата жени и деца, какво ще правим, обясни той

OFFNews 12 October 2019 в 11:46 4018 1
Борисов: С Турция само дипломация, не ни трябват лагери за мигранти

С президента Ердоган имаме ясна уговорка и турските власти стриктно спазват споразумението към България за мигрантите. 

Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти в Сливен. Имаме нулев миграционен натиск, увери той.

Не виждам никакъв смисъл да строим и да се подготвяме с лагери, каза още Борисов.

Ами ако са жени и деца? Айде ако са мъже иди-дойди, но ако са жени и деца и ги нахвърлят ей така по оградата, какво ще правим? Дипломацията, споразумението, добросъседските отношения с Турция са важни, каза Борисов. 

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    11774

    1

    ЛАФЪРДИЕВ

    12.10 2019 в 15:58

    Султана спазвал споразумението.. Кое?
    ЕС му даде пари за лагери и бежанци по границата му със Сирия..
    НО!! В ЕС 2/3 от навляците са от Иран, Ирак, Афганистан, Африка и пр.
    По източната си граница султана лагери строил ли е? Навляци там - издържа ли?
    Тях какво ги гони от бойните действия в Сирия?
    Ма да си цИлуваме цадници наред.. Белким уцелим правилния..
     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото