С президента Ердоган имаме ясна уговорка и турските власти стриктно спазват споразумението към България за мигрантите.
Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти в Сливен. Имаме нулев миграционен натиск, увери той.
Не виждам никакъв смисъл да строим и да се подготвяме с лагери, каза още Борисов.
Ами ако са жени и деца? Айде ако са мъже иди-дойди, но ако са жени и деца и ги нахвърлят ей така по оградата, какво ще правим? Дипломацията, споразумението, добросъседските отношения с Турция са важни, каза Борисов.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11774
1
12.10 2019 в 15:58
ЕС му даде пари за лагери и бежанци по границата му със Сирия..
НО!! В ЕС 2/3 от навляците са от Иран, Ирак, Афганистан, Африка и пр.
По източната си граница султана лагери строил ли е? Навляци там - издържа ли?
Тях какво ги гони от бойните действия в Сирия?
Ма да си цИлуваме цадници наред.. Белким уцелим правилния..
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му