Ако се поучим от миналото си и вложим усилията си в настоящето, България ще бъде по-добро място за достоен живот на всички българи.
Това написа във Фейсбук премиерът Бойко Борисов по повод годишнината от Съединението на България.
"Честваме 133-тата годишнина от Съединението на България с Източна Румелия. Победа, която сами сме извоювали. Вярвам, че и днес носим този несломим дух", написа Борисов.
По думите му единството е това, което "ни държи в моментите на изпитания и трудности".
"И днес единни трябва да работим за просперираща държава, без да чакаме друг", смята още премиерът.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
26699
3
06.09 2018 в 10:54
А иначе благодарение на него лично, на неговите васали и на цялата политическа пасмина, онези хубави думи над парламента се превърнаха в куха фраза.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци