Политика

Бившият кмет на Благоевград Атанас Камбитов напусна ГЕРБ

OFFNews 08 September 2020 в 22:26 9384 1
Бившият кмет на Благоевград Атанас Камбитов напусна ГЕРБ

Снимка facebook.com/AtanasKambitov

Бившият кмет на Благоевград д-р Атанас Камбитов напусна ГЕРБ.

"Днес прекратих членството си в ПП ГЕРБ. Решение, тежко и трудно, заради миналото и емоцията ГЕРБ, но решение осъзнато и аргументирано, заради настоящето. Решение, необходимо, за да бъда честен със себе си и хората около мен" - съобщи Камбитов в личния си Facebook профил.

Камбитов беше два мандата кмет на Благоевград - от 2011 до 2019 г.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    26699

    1

    Новак

    09.09 2020 в 13:11

    Май хората на Цвък се стягат за бой - предстои откриването на нов фронт срещу Боко. Да видим Дончев кога ще започне.
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026