Почетният председател на ДПС Ахмед Доган е отишъл в централата на ДПС в София, научи OFFNews.
Минути по-късно от пресцентъра на ДПС потвърдиха новината и публикуваха снимки на Доган сред сподвижници в заседателната зала на централата на столичния бул. "Ал. Стамболийски".
Точно преди два месеца кръгът на Доган в ДСП успя да си възстанови достъпа до централата с помощта на полиция и ключар. Тогава, влизайки в сградата, хората на Доган обявиха, че кабинетът му е опразнен и изтърбушен, а документи са изчезнали.
Около два часа след началото на срещата бе съобщено, че Ахмед Доган или Джевдет Чакъров ще водят листата на коалиция "Алианс за права и свободи" в Разград.
Очаквайте подробности.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни