Жители на Ботунец пълнят дупки, улиците им заприличали на лунен пейзаж

OFFNews 26 April 2021 в 08:32 2060 0
Жители на Ботунец пълнят дупки, улиците им заприличали на лунен пейзаж

Жители на столичния квартал "Ботунец" сами запълват дупките по улиците си. Хората твърдят, че асфалтът е заприличал на лунен пейзаж. 

Това води до повишена опасност от инциденти и до масови ремонти на автомобилите, съобщи БНТ. 

Хора от квартала коментираха, че улиците не се ремонтират, а данъкът за автомобилите се увеличава.

Кметът на район "Кремиковци" Лилия Донкова заяви, че се срамува като кмет на района. Има неща, които не зависят от нас, правим всичко възможно в рамките на бюджета, хората са абсолютно прави, коментира Донкова. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две