Жена беше откарана в болница, след като беше ранена от падаща висулка лед от сграда в центъра на София днес след обед, съобщи бТВ.
Засега не се знае какво точно е състоянието на пострадалата.
Инцидентът е станал при сградата на Централна поща, където се помещава и Държавната агенция "Електронно управление".
Според очевидци две жени са се движили по тротоара, когато е паднало парче лед от покрива на зданието.
На място е пристигнала линейка, която е откарала потърпевшата в болница.
На мястото бяха поставени табели за опасност от падащи късове, но минувачите продължаваха да използват тротоара.
Задължение на собствениците на сградите е да ги обезопасяват при снеготопене и опасност от висулки.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел