6 фирми са подали документи за участие в обществената поръчка за ремонт на постамента на монумента Св. Богородица, който е емблемата на Хасково, съобщиха от местната община.
Комисия с председател главния архитект на общината Деляна Панайотова отвори днес пликовете с документите на участниците.
Оферти са подали ”Барин алп” ЕООД, Смолян, “Латстрой” ЕООД, Самоков, “Валдор 60” ООД, Пловдив, “Самострой” ЕООД, Самоков, “Парсек груп” ЕООД, София и ДЗЗД “Ахинора билд”, София.
Общата прогнозна стойност на поръчката е 48 127.20 лв.
Предвижда се ремонт, анкериране и фигуране на каменната облицовка на постамента.
След като комисията прегледа подадените документи на следващо заседание ще бъдат отворени пликовете с ценовите оферти на участниците в търга.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец