
Днес времето ще е предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само на изолирани места ще превали и прегърми. Ще духа слаб, в източната половина от страната – умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 29° и 34°, е прогнозата на НИМХ към БАН за днес.
Над Черноморието ще преобладава слънчево време, около и след обяд с по-значителни временни увеличения на облачността, но вероятността за валеж е малка. Ще духа предимно умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са 27-30°. Температурата на морската вода е 25°-26°. Вълнението на морето ще бъде около 3 бала.
Над планините ще е предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само на изолирани места ще превали и прегърми. Ще духа до силен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 25°, на 2000 метра – около 16°.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Туристка загина под връх Мальовица
Американските самолети са напуснали авиобаза Безмер
Путин обеща победа във войната в Украйна в предизборна реч
Петиция за оставката на председателя на словенския парламент събра над 15 000 подписа за 24 часа