Водата в "Аспарухово" вече е годна за пиене

ОFFNews 25 June 2014 в 17:01 3600 0
Водата в

Водата в кварталите „Аспарухово“ и „Галата“ вече е годна за пиене и приготвяне на храна, информират от Регионална здравна дирекция Варна.

Изследвания на водата са извършени в два поредни дни - 21.06.2014 г. и 22.06.2014 г, в седем пункта на територията на засегнатия от стихийното бедствие район.

Забраната бе въведена на 20 юни, за да се предотврати евентуалното възникване на епидемични взривове и епидемии.

Продължава наблюдението на питейната вода и на рисковите обекти с обществено предназначение.


    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на