Водата в кварталите „Аспарухово“ и „Галата“ вече е годна за пиене и приготвяне на храна, информират от Регионална здравна дирекция Варна.
Изследвания на водата са извършени в два поредни дни - 21.06.2014 г. и 22.06.2014 г, в седем пункта на територията на засегнатия от стихийното бедствие район.
Забраната бе въведена на 20 юни, за да се предотврати евентуалното възникване на епидемични взривове и епидемии.
Продължава наблюдението на питейната вода и на рисковите обекти с обществено предназначение.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия