Вицепрезидентът Йотова отиде на фестивала на сливата

OFFNews 24 September 2022 в 17:35 3813 3
Йотова отиде на фестивала на сливата в Троян

Снимка facebook.com/IlianaIotova

Йотова на фестивала на сливата в Троян

„Когато сме заедно и държим на традициите не само за спомен, но и за бъдещето, ще преодолеем всяка криза.“ Това заяви Илияна Йотова в Троян на откриването на 29-ия Български фестивал на сливата.

„С упорство и желание вие, балканджии, запазихте фестивала въпреки трудните години на ограничения заради пандемията от COVID-19“, каза Йотова.

Според нея фестивалът на сливата е "феерия от цветове, звуци и таланти". Йотова изтъкна още, че той е част от престижната ранг листа на европейските фестивали.

Вицепрезидентът се включи и в шествието „От раклите на баба“.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    9386

    2

    Zlatko

    24.09 2022 в 18:57

    Тренира за фестивала на бъчвата.

    13325

    1

    AntiZ

    24.09 2022 в 18:49

    Хахахаха, няма такова заглавие! Хахаха....
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026