Вестникът на учителите величае ''Исторически парк'', получил благословията на Янка Такева

Паркът планира ученически екскурзии и образователни програми

OFFNews 05 March 2025 в 10:51 9932 3
Вестникът на учителите величае ''Исторически парк''

Снимка Фейсбук

Вестникът на учителите величае ''Исторически парк''

Синдикалният вестник "Учителско дело" публикува възхваляваща статия за свързания с партия "Величие" исторически парк, като интервюира Цанко Колев, ръководител на отдел "Ученически отдих".

Заглавието на статията е: "В епоха на глобализация "Исторически парк" действа като своеобразен "фар", който помага на съвременния човек да намери посока и смисъл чрез връзката си с миналото".

В подзаглавието пише, че полученото доверие от д.ик.н. Янка Такева и Синдиката на българските учители е "изключително ценно признание за значимостта на "Исторически парк" като образователен и културен център".

От интервюто става ясно, че паркът планира образователни програми за учители и ученици.

Вестник "Учителско дело" е първият български учителски вестник, издаван в наши дни от Синдиката на българските учители (СБУ). Доскоро изпълнителен директор на атракциона "Исторически парк" беше Ивелин Михайлов, неформален лидер на "Величие". От декември тази роля пое един от основателите и басист на рок групата "Остава" Боян Петков.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!