Автобуси 76 и 111 възстановяват движението си от днес към ж.к. „Младост“ и ж.к. „Люлин“.
Те ще се движат по маршрутите си до кръстовището бул. “Александър Малинов” – ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан”, направо по старото трасе на бул. “Александър Малинов” до кръстовището с новото трасе срещу ул. “Александър Паскалев” и надясно по новото трасе на маршрутите им.
Закрива се спирка “Метростанция акад. А. Теодоров – Балан” на новото трасе след левия завой в посока Околовръстен път. Възстановяват се спирки “Метростанция акад. Ал. Теодоров – Балан” и “Бл. 202 ж.к. Младост 2”.
Утре ретро трамвай тръгва по улиците на София. Атракционната линия е временна - от 11.00 часа до 15.00 ч маршрутът й е от трамвайно депо „Банишора” – бул. „Кн.Мария Луиза”, ул. „Граф.Игнатиев”, пл. „Журналист”, надлез „Надежда”. На 17 септември "Ретро" ще се движи по същия маршрут от 10.00 до 16.00 часа.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16.09 2015 в 09:35
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци