Вандали във Варна надраскаха със спрей автомобилите на доброволци от Украинския дом във Варна с надписи "Вън" и "Путин", съобщи Нова телевизия.
Доброволците са шокирани от случилото се. Само за последните два дни подобните регистрирани случаи са общо четири.
"Не знам кой може да постъпи по подобен начин. Преди няколко месеца ни бяха залепили руското знаме на сградата. Заплашвали са ни и със есемеси. Стигало се и до обири на апартаменти. Притесняваме се от нови нападения”, заяви председателят на дома Евгения Волкова.
Тя не е сигурна как ще продължи да живее в този квартал.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
1170
7
17.10 2023 в 10:18
Свиквай, украинците след войната ще дръпнат много напред. Орките са се запътили към бронзовата епоха. Подлогите им са на ниво троглодити...
6627
6
17.10 2023 в 09:54
7450
5
17.10 2023 в 09:28
А българските рашистки мекерета са най-долната сволач.
4687
4
17.10 2023 в 09:21
3168
3
17.10 2023 в 09:10
Скоро като любимият им диктатор и терорист загуби войната, ще станат видни евроатлантици... като Лойко.
3005
2
17.10 2023 в 08:57
4025
1
17.10 2023 в 08:41
Дали жертвите са украинци,или бой на пътя/улицата,грозен скандал в магазина,училището или в кръчмата-все тая.Цари простащина,агресия и много нисък праг на търпимост.
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата