В Благоевград 5-годишно дете почина от пневмония, развита след грип

OFFNews 21 January 2019 в 23:09 2916 0
В Благоевград 5-годишно дете почина от пневмония, развита след грип

Снимка МБАЛ - Благоевград

5-годишно дете е починало в понеделник сутринта в реанимацията на болницата в Благоевград, съобщава агенция БГНЕС.

Детето е имало пневмония, развита след грип. То е прието в болницата в неделя.

Същевременно радио "Фокус" съобщи, че две жени, на 40 и 42 години, са починали от пневмония в пловдивската болница "Св. Георги" в неделя.

Тепърва ще се изследва дали става въпрос за усложнение след прекаран грип.

    Най-важното
    Всички новини