Утре започва ремонтът на участъка от пътя Своге -София, където стана тежката катастрофа, отнела живота на 17 души.
Отсечката първо ще се фрезова, а след това ще се преасфалтира. Досега предприемането на ремонтни дейности беше невъзможно поради извършваните процесуално-следствени работи, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
По-рано от агенцията съобщиха, че сдружение "Трейс Своге" е започнало ремонт на дефекти във всички други участъци по пътя Своге – София. Били са изкърпени всички дупки и неравности в участъка малко след тунел "Елисейна" до град Своге.
Ремонтирани са и две пропадания . Едното е след разклона за село Ромча, а другото - в Искърскотото дефиле.
Вчера и днес служители на ОПУ - София са направили оглед на всички пътни знаци и където е било необходимо е премахната избуялата от дъждовете растителност за осигуряване на по-добра видимост за шофьорите.






















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
'Уолстрийт джърнъл': Тръмп иска да реши проблем, а Путин гледа към Петър I и Иван Грозни
Тръмп влезе в конфликт и с най-върлата си фенка
Тръмп влезе в конфликт и с най-върлата си фенка
Тръмп влезе в конфликт и с най-върлата си фенка