Трима души атакуваха и биха Димитър Върбанов, репортер на "Господари на ефира" във Велико Търново.
Служители на склад и шефът им посегнаха на нашия екип, съобщиха от предаването.
Репортерът Димитър Върбанов и екипът присъствали на внезапна проверка на склад, в който преди време бяха открити храни с изтекъл срок на годност. Тогава беше установено, че съдържателите на склада подменяли етикетите на просрочената стока.
Върбанов е хвърлен върху бетонна площадка, получил е наранявания по ръцете и главата.
Настанен е в Спешното отделение във Велико Търново.
Скенерът показа, че няма счупвания и сериозни травми, заяви пред Нова телевизия Димитър Върбанов.
Това е второто нападение срещу журналиста. През 2010 година той беше ударен с чук по главата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец