Тапи са се образували на изхода на Благоевград днес към обяд, както и на Е-79 и на Автомагистрала "Струма", съобщава БГНЕС.
По главния път километричното задръстване достига до жк "Струмско". Същото е положението и по автомагистралата. След местността "Полигона" има ограничение на пътен възел "Симитли-Банско" и колите се движат с около 40 км/ч.
Хиляди се предвиждат на юг, за да прекарат нова година в Гърция, както и в българските курорти.
Очаква се трафикът да стане интензивен в по-късните часове на денонощието.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел