Стопани откраднали собственото си куче от столична ветеринарна клиника, за да не платят високата сметка за лечението му.
Това разказа пред БНТ ветеринарят д-р Димитър Яновски, който е и председател на Софийската колегия на ветеринарите.
Стопаните на кучето дължали 4200 лева.

"Похищението" се е случило около 18:00 ч. снощи и е заснето от охранителна камера в приемната на клиниката. На кадрите се вижда, че когато служител извежда кучето на каишка, двамата стопани я дръпва от ръцете му, единият взема домашния любимец на ръце и бързо излиза. Когато двама служители възразяват, единият от стопаните ги избутва и си тръгва с животното, а другият залоства вратата отвън, за да не могат да ги настигнат.

Случаят се разследва, а клиниката обмисля да заведе дело.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни