Стартът на мотосезона в София се отлага за 2 май

OFFNews 28 March 2026 в 07:53 2634 0

Снимка Архив

Поради изключително лоши метеорологични условия, откриването на мотосезон 2026 в София се отлага за 2 май т.г., съобщават организаторите във фейсбук страницата на събитието.

Стартът на мотосезона трябваше да бъде даден днес в 10:00 ч. с водосвет на пл. „Княз Александър I Батенберг“. 

Стартът на мотосезона тази година е под надслов „На пътя има място за всички, нека бъдем толерантни“. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две