Сръбските митнически власти върнаха микробус с коледни порадъци, изпратени от Столичната община до българските деца в Босилеград.
Пратката е съдържала 180 коледни пакетчета. Те са били за коледното тържество, организирано от Столичната община и Културно-информационния център в Босилеград.
“Това не се случва за първи път. Не си спомням в моята 20-годишна практика едно културно мероприятие да е минало безпроблемно”, каза пред бТВ Иван Николов, директор на центъра.
„Става дума за селективно прилагане на законите, с което явно се отправят недвусмислени политически послания, в смисъл, че не е желателно да провеждате културна политика в Босилеград и ние винаги можем да ви попречим да не я провеждате”, допълни той.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17882
1
21.12 2018 в 13:36
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му