Времето ще остане все още по-топло от обичайното с максимални температури между 15° и 20°. Ще бъде предимно слънчево, на места със сутрешни мъгли.
След обяд от север облачността ще започне да се увеличава и на места в североизточната половина от страната ще превали дъжд. Със силен вятър ще нахлува по-студен въздух, температурите рязко ще се понижат и на много места в Североизточна България и в Предбалкана дъждът ще премине в сняг.
И в планините ще преобладава слънчево време. След обяд от север облачността и там ще започне да се увеличава и до вечерта на места ще превали дъжд, над 2000 метра - сняг.
Ще духа силен северозападен вятър и температурите ще започнат да се понижават. Опасността от лавини извън обработените ски писти в курортите остава много висока.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години