Слабо земетресение е регистрирано на границата ни с Македония

OFFNews 18 August 2015 в 10:18 3212 0
Слабо земетресение е регистрирано на границата ни с Македония

Слабо земетресение е регистрирано на българо-македонската граница. Това съобщиха от Националния институт по Геофизика, Геодезия и География към БАН.

Земният трус е регистриран в 07:40 часа. Той е бил със сила 2.1 по скалата на Рихтер и е с дълбочина 15 км. Земетресението не е усетено на повърхността.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски