Клуб "Журналист" в сградата на Съюза на българските журналисти в центъра на София тази вечер е домакин на "благотворителна вечер" за събиране на пари за руските окупанти в Донбас.
Събитието е под надслов "Благотворителна вечер - За Донбас" и е организирано от Сдружение Барсъ, Младежка организация Мо'Дико, Движение 23-ти септември, "Системата ни убива".
Организаторите събират пари "за хора в нужда от Донецк", които да изпратят на Андрей Лисенко - обявен от тях за "координатор на хуманитарните доставки в Донецк".
В програмата са включени музикални изпълнения на Петър Писарски и Петър Маринов от "Атлас", Румен Спасов и Ивайло Диманов. Ще бъде прожектиран и документалния филм на Любомир Данков "Децата на Донбас".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
1598
18
13.05 2023 в 12:34
7450
17
13.05 2023 в 07:31
7643
16
13.05 2023 в 07:15
3360
15
13.05 2023 в 00:15
18045
14
13.05 2023 в 00:11
6789
13
12.05 2023 в 22:16
Да съберем още пари и да ги пратим на държавата да може да се грижи за децата си, особено с този зловещ руски нашественик, бунещ духовете там поне от началото на 21 век!
Също и за отвлечеите от русия хиляди, хиляди деца.
А и за останалите украинчета, принудени от нашественика да живеят във война, със страх вече повече от година.
Да помогнем на Украйна наистина.
Добра кауза са страдащте деца!
13325
12
12.05 2023 в 22:00
2878
11
12.05 2023 в 21:58
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци