Столична община и районна администрация „Младост“ организират събиране на стари гуми от домакинствата, за да не се изхвърлят безразборно и да не бъдат палени за отопление.
Днес и утре от 9 до 15 ч. за жителите на район „Младост“ се откриват стационарни пунктове и мобилен пункт.
Адресите на временните стационарни пунктове са: кв. „Горубляне“ – ул. „Цветна градина“ до Стадиона; ж.к. „Младост 4“, ул. „проф. Александър Танев“, терен срещу колелото на автобуси с № 213, 76; ж.к. „Младост 3“, ул. Жечо Гюмюшев“, терен преди пресечката с ул. „инж. Георги Белов“; ж.к. „Младост 1“, ул. „митрополит Серафим Сливенски“ на терен до дърводелски цех; ж.к. „Младост 1“, ул. „проф. Марко Семов“ и ул. „Андрей Сахаров“.
За кв. „Горубляне“ и ж.к. „Младост 2“ има мобилен пункт, като на телефон: 0882- 271- 215 може да се подаде
информация за точния адрес, от които трябва да се вземат гумите.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес