Служители на Гранична полиция ще бъдат проверени, след като преди дни пропуснали без проверка на граничния контрол група чужденци.
Със заповед на директора на Глава дирекция “Гранична полиция“ е образувана проверка за дисциплинарни нарушения на служители от ГКПП "Аерогара София".
Случаят е от 20 март. Тогава служителите закъснели при проверката на пътници, пристигнали с полет от Франция. В резултат част от пътниците не били обработени.
По-късно е направена проверка на бордовия списък, която показала, че сред чужденците няма обявени за издирване и с наложени ограничения.
Веднага в ГДГП е образувана проверка за дисциплинарните нарушения, изясняват се всички обстоятелства по случая.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"