От полунощ "Топлофикация София" започна пускането на парното и топлата вода към засегнатите от аварията вчера столични квартали. Топлоподаването е възстановено в ж.к. „Младост“-1, 1А, 2, 3 и 4 и кв. „Дървеница“.
Рано тази сутрин започна поетапното възстановяване на топлоподаването към кв. „Дианабад“, „Изток“ и ул. Иван Асен II“. В рамките на днешния ден ще бъде възстановено отоплението и в кварталите „Студентски град“, „Слатина“, „Гео Милев“, „Подуене –Център“.
Остава спряно топлоподаването към потребителите в района на ул. „Искърско шосе“, бул. „Цветан Лазаров“ и бул. „Брюксел“, където продължава работата за отстраняване на аварията.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14118
1
06.02 2017 в 13:28
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци