От днес до петък, 29 май, се въвежда временна организация на движението при 55-ия и 60-ия километър на автомагистрала „Тракия“ в двете посоки, съобщеват от АПИ.
Мярката се въвежда в участъците в областите София и Пазарджик заради отваряне на „прозорец“ в средната разделителна ивица на магистралата.
Днес е утре работата ще се извършва от 7:00 до 20:00 часа, а на 29 май (петък) – между 7:00 и 12:00 часа. По време на работата се ограничава преминаването в изпреварващите ленти в двете платна, като движението ще се осъществява в активните ленти.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара