За последно е толкова студено. От утре минус 1 в София и вървим към топлото, заяви проф. Георги Рачев по бТВ.
По думите му до края на месеца ще е топло и не се очакват съществени валежи.
Американският модел показва, че април, май и юни ще са с наднормени температури за цяла Европа.
Проблемът е, че тук не вали, а в Испания - страшно много валежи, може да направят рекорд за март, каза още Рачев. Глобалните прогнози са, че 2025 г. ще е на второ или трето място по наднормени температури.
Ефектът от пролетта е фантастичен върху младите хора, а по-възрастните си спомнят какви са били сезоните преди. Вървим към нов цикъл на живот, цялата природа тръгва напред и нагоре. И ние заедно с нея, каза проф. Рачев.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4057
2
20.03 2025 в 10:56
2956
1
20.03 2025 в 10:43
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера