В Северна България сега е по-топло, отколкото в южната част от страната. В четвъртък от югозапад идва фьон и се затопля. Температурите ще са 11-15, може и 16 градуса и в петък, заяви проф. Георги Рачев по бТВ.
През уикенда и в понеделник обаче ще сме си с дебели чорапки пред камината, идва студен фронт, допълни той. В събота вечер ще вали дъжд и сняг в планините, а в неделя и понеделник ще са ледени дни. Студът този път ще продължи по-кратко, прогнозира климатологът. Ще има температури до минус 10 градуса.
По думите му всичко зависи от това как един задаващ се циклон ще мине през нашата страна.
После пак предстои затопляне, обеща проф. Рачев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес