Пребитият в Северна Македония Бекир Кадриески е настанен за лечение във Военномедицинска академия, предаде бТВ.
По-рано днес стана ясно, че Кадриески - македонец с българско самосъзнание, пътува към България, за да бъде лекуван тук.
Той бе пребит в понеделник в Струга от непознати, които го наричали "мръсен българин", твърди мъжът.
Кадриески е в стабилно състояние и без опасност за живота. След приемането му във ВМА са направени всички необходими изследвания и консултации за уточняване на неговото състояние.
Назначени са и допълнителни високоспециализирани изследвания за уточняване на терапевтичния план.
Бекир Кадриески е съпредседател на българското сдружение "Шемето".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни