Четири екипа пожарникари се борят с пламъците между червенобрежките села Радомирци и Рупци.
Няма засегнати хора и домове, макар по-рано днес пламъците да бяха опасно близо до къщите в Радомирци, съобщи БНР.
Горят сухи треви, нискостеблена растителност и около 60-70 дка борова гора. След обяд успешно е овладяна ситуацията при Радомирци, но пламъците отиват към село Рупци.
Следете новините ни в :"4 екипа има. Нещата са уловени около Радомирци, само че огънят отива към Рупци. От станция "Мир" са взели мерки, така че засега нещата горе-долу са овладени. Има опасност за някои от постройките. 50-60 декара борова гора гори и стърнища, но мисля, че до края на нощта нещата ще се овладеят. Нещата са под контрол", съобщи областният управител Марио Тодоров.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни