Опашки от хора, автомобили и автобуси се е образува от сутринта на граничния пункт "Калотина", предаде БНТ.
Хората се оплакват, че личните им документи са задържани от "Гранична полиция", докато не платят глобите си от пътни нарушения.
Чакащите казват, че стоят повече от два часа на пункта.
Проверяват се за глоби не само шофьорите, а и пътниците в автобусите.
По информация на БНТ е издадена заповед от днес да се събират глоби по границите и това води до повече чакане по граничните пунктове.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
7
03.12 2023 в 09:42
аз примерно си сменях паспорта и тогава разбрах
защо никой не ми беше казал?
нямали система за връчване, била стара с хора като свидетел.
оправете го юридически да е удобно
явно само на документалните момент и падаш в ръчичките и няма къде да мърдаш
ами да се размърдат и измислят система, която е удобна за клиента, а не за тях!?
омбудсмана за съжаление май няма дума по "държавните" продукти
4261
6
03.12 2023 в 06:43
4261
5
03.12 2023 в 06:31
16112
4
03.12 2023 в 02:23
4764
3
02.12 2023 в 20:10
8547
2
02.12 2023 в 19:21
1170
1
02.12 2023 в 18:02
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия