Отцепиха част от Витошка заради изоставен черен куфар

Елена Николова 28 July 2020 в 14:02 2954 2
Отцепиха част от Витошка заради изоставен черен куфар

Черен куфар се появи на пешеходната зона на бул. "Витоша" в близост до ул. "Алабин" днес по обяд. 

Районът беше отцепен от полицията, която не позволи на гражданите да преминават. 

След проверката от сапьор куфарът се оказа празен. 

Участъкът около бул. "Витоша" 11 остана блокиран близо час.

Движението по пешеходната зона вече е възстановено, а багажът обезвреден и премахнат. 

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира