Столична община отмени запалването на светлините на коледната елха пред НДК заради лошото време, съобщиха от общината.
Запалването на светлините на елхата, придружено с празнична програма и заря, беше предвидено за тази вечер.
За момента не е обявена нова дата за събитието. Тя ще бъде оповестена по-късно.
Предвидено е около НДК да бъдат украсени 40 дървета. Те ще бъдат украсени с 4 км светещи маркучи, още 7 км ще се увият по 200 дърветата на ключови места в столицата.
Коледната украса в столицата тази година ще включва още светлинен тунел от звезди на Моста на влюбените, коледна горичка на площад "Св.Неделя", 80 светещи завеси по жълтите павета и др.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни