
33 килограма канабис са иззети при мащабна операция на полицията в Сливен, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Сливен. Спецакцията е осъществена на 26 септември от служители на сектор “Противодействие на криминалната престъпност” към ОДМВР-Сливен.
Полицейските служители влизат в два частни имота в град Сливен и село Тополчане. В хода на извършените процесуално-следствени действия в къща в град Сливен, обитавана от 66-годишна жена, са намерени и иззети 3,500 кг. канабис.
Наркотикът е съхраняван в кашони, стъклени съдове и полиетиленови торби. Иззети са още и засадени растения и такива в процес на сушене.
От двора и таванското помещение на частен имот в село Тополчане е иззет общо 30 кг. канабис в суха листна маса и засадени растения.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Diogen
87,7 млн. лева ще струват изборите на 2 април
Johnny B Goode
САЩ обявиха нов пакет военна помощ за Украйна за над 2 милиарда долара
Johnny B Goode
Руски трактор, американски самолет... Българска работа
Анализи
Борисов ''декларира'', че ГЕРБ няма да се коалира с БСП. Карадайъ видя ДПС в кабинет