Откраднаха кола на здравното министерство

ОFFNews 20 July 2015 в 16:55 3512 2
Откраднаха кола на здравното министерство

Кола на Министерството на здравеопазването е била открадната през почивните дни, потвърдиха пред OFFNews от СДВР.

Тя е с марка Тойта "Корола", като служителите на 6-о районно я издирват.

От МЗ заявиха, че това не е колата, с която се движи министър Петър Москов, тъй като той използва автомобил с шофьор на НСО.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини