Движението в тунел „Ечемишка“ на магистрала „Хемус“ в тръбата за София ще бъде ограничено между 13 и 16.30 часа утре.
То ще се осъществява поетапно в една лента поради оглед на осветителната система.
Огледът ще се извърши в светлата част на денонощието при благоприятни метеорологични условия.
Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват стриктно поставената сигнализация.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия