Служителите в сградата на община Белица са освободени от работа заради два случая на заразени с COVID-19 техни колеги.
Става въпрос за жена на 44 години и мъж на 60 години. Това са двата нови случая в Благоевградска област, обявени тази сутрин от Националния оперативен щаб, уточнява кметът на Белица Радослав Ревански, цитиран от Радио Благоевград.
Двамата служители са настанени в болницата в Разлог, състоянието им е добро.
Положителният резултат е бил от бърз тест. Днес ще им бъдат направени PCR-тестове.
Не става ясно защо щабът е отчел двата случая, след като досега многократно е коментирано, че в официалната статистика се броят само потвърдените с PCR пациенти.
Прави се дезинфекция на сградата. Започва изследване на цялата администрация.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни