Обилни валежи и гръмотевици днес, на места - и градушки

OFFNews 19 април 2021 в 05:04 1777 0
Обилни валежи и гръмотевици днес, на места - и градушки

Времето днес ще остане облачно, като валежите ще продължат. В отделните райони ще има и гръмотевици, възможни са и градушки.

До вечерта дъждът ще намалее, а на места временно ще спре. Вятърът ще бъде слаб до умерен. Минималните температури ще са предимно между 4 и 9 градуса, а максималните - между 8 и 13 градуса.

Над планините ще е облачно с валежи от сняг, под около 1500 метра - от дъжд. Валежите на места ще са значителни. Ще духа умерен до силен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 5 градуса, на 2000 метра - минус 1.

Над Черноморието се очакват обилни валежи следобед. Максималните температури на въздуха ще са 9-11 градуса, а вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Майката на арестувания Ники: Били са го пред камерите в полицията, принудили са го да подпише преправен протокол