Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в землището на Казанлък.
Специализиран екип от военно формирование 44 200 от състава на Втора механизирана бригада – Стара Загора е задействан вчераза изпълнение на задачи по разузнаване и обезвреждане на боеприпас, открит в землището на Казанлък, по пътя за с. Енина, съобщиха от министерството на отбраната.
При извършения оглед военнослужещите са установили, че това е 100 мм снаряд с взривател.
При спазване на всички мерки за безопасност стнарядът е транспортиран до учебен център „Тюлбето“ и унищожен.
Специализираният екип от състава на Втора механизирана бригада – Стара Загора изпълни успешно задачите по унищожаване на невзривения боеприпас под ръководството на капитан Росен Русанов.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел