Новият екоминистър отиде в Перник

OFFNews 17 January 2020 в 15:53 2400 1
Новият екоминистър отиде в Перник
Емил Димитров

Новоназначеният министър на околната среда и водите Емил Димитров е на посещение в Перник, съобщи БТА.

В момента Димитров извършва оглед на язовир "Студена" и ще се срещне със служители на Басейнова дирекция, които от сутринта проверяват деривациите на язовира.

По-късно министър Димитров ще обсъди ситуацията с кмета на Перник Станислав Владимиров.

Само преди ден министърът на икономиката Емил Караниколов увери, че държавата работи интензивно за решаване на водната криза в общината и до дни ще обяви конкретни мерки.

Перник и селата около града са с воден режим от ноември. Заради липсата на валежи той може да продължи и след април, когато бе оптимистичната дата за финал на режима.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    6316

    1

    order

    17.01 2020 в 16:03

    Тоя ОРОИГРЕЦ сега и веднага ще намери виновни за да оправдае Ненов, като например, че Нинова по късни доби е гребла от язовира всяка нощ по 2 кофи вода и така го е източила.......
    Абе ЛУД УМОРА НЕМА!!!!!