Столичната община е отстранила руски знамена, поставени на стълбове по "Цариградско шосе". Това съобщи кметът на София Васил Терзиев във фейсбук профила си.
"Получихме сигнал за поставени руски знамена на стълбове на "Цариградско шосе". Екипите на СО реагираха на сигналите веднага и започнаха отстраняването им. Продължава проверката по Южната дъга. Извършва се проверка на записите от камерите, за да се установят извършителите, и да се предприемат съответните действия", пише Терзиев.
В коментари под написаното от столичния кмет, се твърди, че руски знамена са поставени и на моста на бул. "Ситняково".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20467
10
03.03 2024 в 11:09
12392
9
03.03 2024 в 08:53
12392
8
02.03 2024 в 21:29
5164
7
02.03 2024 в 20:57
24373
6
02.03 2024 в 19:18
5
5
02.03 2024 в 18:58
3005
4
02.03 2024 в 16:29
4010
3
02.03 2024 в 15:22
4764
2
02.03 2024 в 15:07
6789
1
02.03 2024 в 15:06
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага