Нефтен разлив край пристанище "Варна"

OFFNews 07 June 2015 в 17:46 2436 0
Нефтен разлив край пристанище

Нефтено петно се появи на територията на пристанището край морска гара "Варна", съобщава Нова. За това са уведомени Морска администрация и държавно предприятие "Пристанищна инфраструктура".

От Морска администрация увериха, че към мястото на разлива е изпратен нефтосъбирач. За случая е уведомена и регионалната инспекция по околната среда и водите.

Такъв нефтен разлив обаче се появява няколко пъти в годината.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски