Тяло е намерено сред отломките от взрива, разрушил къща близнак в Банкя, съобщи бТВ, като се позовава на свои източници сред разследващите. Информацията потвърди директорът на СДВР главен комисар Любомир Николов.
Тялото е на жена, допълни той. От вчера се издирват брат и сестра, които по време на взрива са били в къщата.
Продължава да се издирва и другият безследно изчезнал - нейният брат. Комисарят не изключи той също да е под отломките.
Днес се извършва втори оглед на мястото на трагедията. В издирването ще се включат и следови кучета.
Другата къща, засегната от взрива, е опасна и семейството, което живее в нея, не може да се прибере, каза Мария Тенева от аварийното звено на Столична община.
Районът около къщата е отцепен. Потушаването на пожара, възникнал след газовия взрив, е продължило цяла нощ.
Направени са замервания на въздуха, няма опасност за живеещите в района.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна