Голямо дърво падна в пешеходната зона на столичния булевард "Витоша", съобщава БНР.
Пострадали няма, въпреки че инцидентът стана в момент, когато в тази част на булеварда се разхождат много хора, а заведенията с маси на открито са пълни с клиенти.
На масата, до която се е стоварило дървото, е имало семейство с дете, а на близката пейка е седяла жена, но хората са успели да реагират навреме и да се спасят.
На място веднага са били изпратени два аварийни екипа на Столична община. Дървото вече е нарязано и преместено от мястото на инцидента, съобщи пред агенция Фокус директорът на „Аварийна помощ и превенция“ към Столична община Красимир Димитров.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци