На Витошка падна дърво, по чудо няма пострадали

OFFNews 30 April 2021 в 22:41 4139 1
На Витошка падна дърво, по чудо няма пострадали

Снимка Таня Иванова / БНР

Голямо дърво падна в пешеходната зона на столичния булевард "Витоша", съобщава БНР.

Пострадали няма, въпреки че инцидентът стана в момент, когато в тази част на булеварда се разхождат много хора, а заведенията с маси на открито са пълни с клиенти.

На масата, до която се е стоварило дървото, е имало семейство с дете, а на близката пейка е седяла жена, но хората са успели да реагират навреме и да се спасят.

На място веднага са били изпратени два аварийни екипа на Столична община. Дървото вече е нарязано и преместено от мястото на инцидента, съобщи пред агенция Фокус директорът на „Аварийна помощ и превенция“ към Столична община Красимир Димитров.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026